Неділя, 22.10.2017, 12:46
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 192
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 2000-ні

2000

Танцювальні колективи «Нон-стоп» та «Водограй» (керівник Н.Бєлянкіна) став переможцем загальноміського фестивалю-конкурсу молодих талантів «Переяславська весна».

Гордієнко Аня посіла І місце в першості області з шахів серед дівчат до 12 років. Гордієнко Аня посіла ІІІ місце в Міжнародному шаховому турнірі «Київська весна – 2000»  серед дівчат.

Гордієнко Аня посіла ІІ місце в 4 Міжнародному дитячому шаховому турнірі, присвяченого Дню захисту дітей, серед дітей до 10 років.

Гордієнко Аня посіла І місце в Міжнародному шаховому фестивалі «Одеса – 2000» серед дівчат до 12 років.

Грушецький Семен посів ІІІ місце у І Спортивних іграх школярів області з боксу  (м.Бровари) серед юнаків 1985-1986 р.н. у ваговій категорії до 48 кг.

  

2001

Шкребтієнко Олена отримала диплом Міністерства освіти України за участь у конкурсі на кращу учнівську творчу роботу по темі «Голокост як попередження наступним поколінням».

Учениця школи Головата Ірина стала переможцем обласної виставки-конкурсу дитячої художньої творчості «Моя веселкова Україна».

  

2002

Кожевников Сергій  посів І місце у міському конкурсі вокалістів фестивалю юних виконавців «Квіти весни».

Команда школи посіла ІІ місце серед загальноосвітніх шкіл міста у турнірі з правознавства «В лабіринтах трудового права».

Команда КВК посіла ІІІ місце в міському фестивалі команд КВК.

Клуб «Дебати»

Команда «Борисфен», до якої входять учні школи, посіла І місце на 6 традиційному міжнародному турнірі по футболу серед дитячих команд, присвяченого Дню захисту дітей. (м.Куп’янськ).

Команда школи (Олександр Коваленко, Вадим Шкребтієнко, Ярослав Жук, Владислав Юденко) виборола перемогу в традиційних міських змаганнях «А ну-мо, хлопці!», що присвячені Дню Збройних Сил України.

Команда школи посіла І місце в міських туристсько-краєзнавчих змаганнях, присвячених Всесвітньому дню туризму.

Команда юнаків посіла перше місце в міських змаганнях з баскетболу серед учнів 9-11 класів.

Хореографічний колектив школи здобув перемогу в міському етапі обласного фестивалю дитячої творчості «Таланти твої, Київщино».

Учениця школи Павлюк Вікторія  здобула перемогу в міському етапі обласного фестивалю дитячої творчості «Таланти твої, Київщино».

Учениця школи Коломієць Людмила стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Діти – олімпійська надія України!».

Учениця 11 класу Васьківська Тетяна стала Лауреатом ІІ обласного колоквіуму школярів «Київщина – рідна сторона».

Учениця школи Новородовська Ірина стала другою віце-міс у шоу-конкурсі краси «Красуня Переяславщини».

  

2003

Команда дівчат 3-х класів посіла І місце у міських змаганнях «Веселі старти».

Команда юнаків посіла І місце в змаганнях зі стрітболу серед 7-8 класів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Команда дівчат посіла І місце в змаганнях зі стрітболу серед 7-8 класів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Команда вчителів школи посіла І місце в міському турнірі з волейболу серед чоловічих команд з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Команда юнаків посіла перше місце в міських легкоатлетичних естафетах 4х100 м серед 5-6 класів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Команда дівчат посіла ІІ місце в міських легкоатлетичних естафетах  серед 7-8 класів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Натяженко Максим посів І місце у Відкритій першості Центральної ради фізкультурно-спортивної спілки «Україна»і з боксу  серед юнаків 1987-1988 р.н. у ваговій категорії до 57 кг.

Зайковський Артур посів І місце у Відкритій першості Центральної ради фізкультурно-спортивної спілки «Україна»і з боксу  серед юнаків 1987-1988 р.н. у ваговій категорії до 63 кг.

Гордієнко Аня посіла ІІ місце в першості Україниі з шахів серед дівчат до 12 років.

Гордієнко Аня завоювала золоту медаль на першості України із «швидких» шахів, що відбувся в Києві.

Команда юних переяславських баскетболісток, до якої входять учениці школи Тетяна Пархоменко, Анна Рассафонова, Настя Сверстюк, Наталія Фрасенюк, Тетяна Лисенко та Ірина Красова, посіла І місце на Всеукраїнському турнірі з баскетболу серед дівчат 1990-1991 р.н. (м.Південноукраїнськ).

Команда дівчат школи виборола перше місце в міських змаганнях з баскетболу серед учнів 9-11 класів.

Учениця школи Вітківська Тетяна стала Лауреатом ІІ обласного огляду-конкурсу учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю». (Вчитель Лавренюк Галина Іванівна).

  

2004

Центр громадських ініціатив «Наш дім» та Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив відзначили подяками участь учениць школи Гончаренко Ольги та Коби Вікторії у Всеукраїнському дитячому конкурсі «Маю право» на тему «Скажи «ні» насильству над дітьми».

Команда школи посіла перше місце зі стрітболу серед дівчат 7-8 класів у міських змаганнях, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Команда «Ніка» здобула перемогу у міській інтелектуальній грі «Як стати президентом», що проводилась за підтримки Київського міжнародного університету.

Команда школи посіла ІІІ місце в міських змаганнях з кульової стрільби, присвячених 59-й річниці з дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні.

Команда школи здобула перемоги в конкурсі «Туристський побут», «В’язання основних туристських вузлів», «Постановка та складання намету», «Складання рюкзака» та отримала І місце в виді «Спеціальні завдання», а також ІІІ місце в виді «Смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування». У результаті команда посіла І командне місце в змаганнях зі  спортивного туризму серед учнівської молоді м.Переяслава-Хм.

Команда юнаків посіла ІІІ місце в Кубку міста з волейболу серед працівників освіти, пам’яті вчителя фізичної культури ЗОШ №1 Ющенка Володимира Васильовича.

Команда учнів посіла І місце у першості міста з баскетболу серед учнів 6-х класів.

Команда дівчат за І місце у першості міста з баскетболу серед учнів 6-х класів.

Команда юнаків 5-6 класів здобула перемогу в міській легкоатлетичній естафеті 4*100 м, що присвячена Дню фізичної культури та спорту.

Учні школи Кітаєв Артур, Коба Ярослава, Павлик Олексій, Відасов Віталій, Нечипоренко Світлана, Дуда Владислав, Крепель Валерія, Холодченко Богдан та Жуль Юлія стали переможцями конкурсу творів до 350-річчя Переяславської Козацької ради, який проводився Всеукраїнським об’єднанням громадян «Нащадки Богдана Хмельницького». Вони отримали від народного депутата України Леоніда Грача путівки для літнього відпочинку в Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Вчитель біології Коваленко Надія Вікторівна стала переможцем обласного етапу конкурсу «Учитель року».

Створено шкільний драматичний театр. 15 грудня відбулася прем’єра вистави «Зелений фургон» (за мотивами оповідання В.Козачинського).

  

2005

Роботи учнів школи прийняли участь у Всеукраїнській акції «Зелений паросток майбутнього», за що отримали грамоту Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

Команда школи посіла І місце на першості міста з легкої атлетики серед школярів 2-4 класів.

Команди школи (юнаки та дівчата) посіли І місце на міських змаганнях з баскетболу серед учнів 6 класів.

Команда школи посіла І місце у легкоатлетичних естафетах серед юнаків 7-8 класів, що присвячена Дню міста.

Учениця школи Кузьменко Єлизавета здобула перемогу в п’ятому літературно-мистецькому фестивалі «Переяславська осінь Кобзаря».

Переможцями та призерами МАН стали Костюк Сергій – 1 місце (математика), Аврамич Людмила – 3 місце (мистецтвознавство), Вовкодав Андрій – 3 місце (археологія), Кітаєв Артур – 3 місце (сільське господарство), Зевіна Юлія – 3 місце (право).

Команда спортивного класу (юнаки) здобула перемогу в міжобласному турнірі з міні-футболу, присвяченого 70-річчю ФСК «Спартак» та 5-річчю ФК «Переяслав», перегравши у фінальній грі команду з Білої Церкви з рахунком 2:1.

Шкільний танцювальний колектив «Сюрприз» посів І місце у номінації хореографія (молодша група) у 7 міському фестивалі мистецтв дітей та молоді «Квіти весни».

Команда школи виборола ІІ місце в міьких туристських змаганнях, присвячених Всесвітньому Дню туризму.

Команда школи посіла І місце в першості міста з настільного тенісу серед школярів 1989 р.н. та молодших.

Команда школи посіла ІІ місце у легкоатлетичних естафетах серед дівчат 7-8 класів, присвячених Дню міста.

Команда вчителів школи посіла ІІІ місце у міських змаганнях, присвячених  Всесвітньому дню туризму.

Команда школи посіла ІІІ місце в першості міста з легкої атлетики серед юнаків 7-8 класів, присвячені пам’яті вчителя фізичної культури ЗОШ №2 Бондаренко М.К.

Учениця Явлошевич Мар’яна перемогла у першості України із джиу-джитсу у ваговій категорії до 57 кг, колишній випускник школи Юрій Гамалій став переможцем у віковій групі старше 18 років, а також у парних змаганнях за версією Ката. Третє місце в аналогічних категоріях здобув також колишній учень школи Гриценок Євген.

Команда школи посіла ІІ місце в першості міста з легкої атлетики серед школярів 5-6 класів в естафеті 4х 100 м, присвячені пам’яті вчителя фізичної культури ЗОШ №2 Бондаренко М.К.

Учні 3-Б класу підготували та зіграли музичну виставу «Осінь-чарівниця».

У шкільному конкурсі красунь ( серед учнів 2-4 класів) перемогу здобула Аня Романенко.

У листопаді у м.Кузнецовськ Рівненської області пройшов відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ «Україна». У змаганнях брали участь команди із Білорусі та Росії. Але переяславець Семен Грушецький (колишній випускник школи) зайняв перше місце в своїй віковій категорії.

Вчителі школи Отечко Людмила Григорівна (початкові класи), Павлик Людмила Андріївна (географія) та Прохорович Наталія Миколаївна (хімія) здобули перемогу в своїх номінаціях у міському конкурсі «Учитель року – 2006».

Учні школи Коржик Оксана та Горобець Леся посіли ІІ місця у літературно-мистецькому фестивалі «Переяславська осінь Кобзаря».

  

2006

Команди юнаків та дівчат школи у двох вікових категоріях (7-8 класів та 9-11 класів) здобули чотири перших місця на першості міста з баскетболу.

Команда школи посіла перше місце в першості міста з футболу серед збірних шкіл міста, присвяченій Дню міста.

Команда школи посіла І місце у першості міста з шахів серед учнів 1994 року народження та молодші.

Команда школи посіла І місце в естафеті 4х100 м серед юнаків 5-6 класів в першості міста з легкої атлетики серед школярів, присвячені пам’яті вчителя фізичної культури ЗОШ №2 Бондаренко М.К.

Шкільний драматичний театр приймав участь у 5 Московському обласному фестивалі-конкурсі молодіжної аматорської театральної творчості «Віра Надія Любов» (м.Можайськ, Росія).  Вистава «Фараони» (за п’єсою О.Коломійця) стала лауреатом І ступеня, а виконавець головної чоловічої ролі (Таран) Кучерак Вадим отримав диплом за кращу чоловічу роль.

Учениця 11 класу Алєксєєнко Ольга прийняла участь у міському конкурсі краси «Красуня Переяславщини» і отримала звання другої віце-міс.

Екологічний загін школи здобув перемогу у міському зльоті юних екологів.

Команда юних переяславчанок, до складу якої входять вихованки нашої школи (Людмила Науменко, Ірина Красова, Наталія Фрасенюк, Тетяна Лисенко, Яна Чорного, Тетяна Турченко та Марина Золотова,  прийняла участь у змаганнях Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (м.Харків). У віковій категорії 1992-1993 р.н. команда виборола І місце і стала чемпіоном України.

Учні школи активно приймали участь у роботі МАН і отримали непогані здобутки: Іваненко Марія (11 кл.) здобула ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови, ІІІ місце МАН), Абент Ілона (11 кл.) – ІІІ місце МАН, Коба Вікторі (8 кл.) – ІІ місце на олімпіаді з математики, Аносова Юлія (9 кл.) – ІІІ місце на олімпіаді з географії, Коба Ярослава (11 кл.) -=- ІІ місце МАН.

У Києві відбувся ІІІ тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Переяславчанки впевнено перемогли суперниць з Білгорода-Дністровського та Херсона. До складу входять учениці школи Наталка Фрасенюк, Людмила Науменко, Тетяна Лисенко та інші вихованки спортивного класу.

Роботи учня школи та вихованця гуртка «Дизайн композиції» (керівник Буторіна Тетяна Миколаївна) Сергія Погорілого на Всеукраїнській виставці «Знай свій рідний край» отримали ІІ та ІІІ місце. 

Команда школи посіла ІІ місце в першості міста з футболу серед збірних шкіл міста та ПТУ з нагоди святкування Дня міста.

Команда школи посіла ІІ місце в першості міста з легкої атлетики серед школярів 5-11 класів, присвячені пам’яті вчителя фізичної культури ЗОШ №2 Бондаренко М.К.

Команда юнаків школи посіла ІІ місце на першості міста з баскетболу серед учнів 5-6 класів.

 

2007

Шкільний театр прийняв участь в обласному фестивалі-огляді дитячих театральних колективів «Театральні обрії» з виставою «Травнева ніч» (за творами М.В.Гоголя) та отримав грамоту в номінації «Кращий шкільний театр».

Команда школи посіла І місце в першості міста з легкої атлетики серед учнів 5-11 класів, присвячений Дню Перемоги.

Було започатковано проведення фестивалю-конкурсу міжнародної дружби «Будемо знайомі. Ми – ваші сусіди».  Учні 5-6 класів репрезентували на конкурсі культуру країн-сусідок нашої держави. Визначити переможців було складно, адже виступи всіх учасників були цікаві. Яскраві та своєрідні. Тому перемогла дружба.

Учні 8-Г класу прийняли активну участь у всеукраїнській акції дитячих малюнків «Євро-2012 – крок у майбутнє» і здобули перемогу не лише в місті, а й стали кращими в області. Перемога стала можливою завдяки копіткій роботі вчителя образотворчого мистецтва Барабаш Галини Михайлівни.

Наприкінці березня в Білій Церкві в рамках 3-х літніх спортивних ігор Київщини відбулась обласна першість з шахів серед дорослих. До складу жіночої команди міста увійшла учениця школи Аня Гордієнко та Аліна Крумка (колишня випускниця нашого навчального закладу). Вони посіли 2 місце у класичних шахах та бліц-турнірі, а в швидких шахах були першими.

Учень 10-го класу  ЗОШ №7 та міської музичної школи Олег Фрасинюк (гітара) дав третій сольний концерт класичної музики. По завершенні концерту начальник міського відділу культури Валентина Гронець вручила Олегу грамоту за пропаганду класичної музики на Переяславщині.

14-16 травня у Києві проходив фінальний тур третього Всеукраїнського науково-творчого конкурсу серед старшокласників: «Доля громадян України, постраждалих від нацистських переслідувань». Цей конкурс організовує і проводить Український Фонд «Взаєморозуміння і примирення», що при Кабінеті Міністрів України. У захисті робіт прийняла участь учениця 9 класу Ольга Гончаренко.

Експериментальна театральна студія молодого режисера-початківця Кучерака Вадима представила на суд глядачів виставу «Язиката Хвеська». Головні ролі виконали Конде Марина та Козаков Андрів. У виставі були зайняті учні 10-В та 10-А класів.

Команда «Мавпенята» (Черкаси), до складу якої входять вихованки нашої школи (Людмила Науменко, Ірина Красова, Наталія Фрасенюк, Тетяна Лисенко, Яна Чорного, Тетяна Турченко та Марина Золотова,  прийняла участь у змаганнях Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. У віковій категорії 1992-1993 р.н. стали бронзовими призерками України, а в віковій категорії 1993-1994 р.н. отримали «срібло».

 

2008 рік

Команда школи виборола 2 місце в естафеті 4 по 100 м в першості міста з легкої атлетики серед хлопців 7-8 класів, присвяченій Дню Перемоги.

Команда школи виборола 1 місце в естафеті 4 по 100 м в першості міста з легкої атлетики серед хлопців 9-11 класів, присвяченій Дню Перемоги.

Команда школи виборола 2 місце в першості міста з легкої атлетики серед 5-11 класів, присвяченій Дню Перемоги.

Команда школи виборола 1 місце в першості міста з баскетболу серед дівчат 5 класів.

Команда школи виборола 1 місце в естафеті 4 по 100 м в першості міста з легкої атлетики серед хлопців 5-6 класів, присвяченій Дню Перемоги.

Команда школи виборола 1 місце в естафеті 4 по 100 м в першості міста з легкої атлетики серед дівчат 5-6 класів, присвяченій Дню Перемоги.

Команда школи виборола 1 місце в естафеті 4 по 100 м в першості міста з легкої атлетики серед дівча

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер