Вівторок, 31.03.2020, 03:40
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 279
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Любіть та вивчайте рідне місто

   12 вересня 2013 року для учнів 8-11 класів загальноосвітньої школи №7 в історичному центрі нашого міста була проведена навчально-пізнавально-спортивна гра (квест) «Чи знаєш ти своє місто?».  Гра стала одним із цікавих заходів «Олімпійського тижня – 2013», що проходять у нашому навчальному закладі напередодні Дня міста.

     Запитання та завдання, які отримали 11 команд-учасниць, стосувались історії, культури та архітектури Переяслава-Хмельницького. Контрольні пункти були встановлені біля найвизначніших об’єктів міста: музею «Кобзаря» Тараса Шевченка, приміщення Переяславського колегіуму, споруд комплексу Вознесенського монастиря, Михайлівської церкви, музею кобзарства, Воскресінської церкви, Меморіалу Слави, Успенського собору, музею В.Заболотного  та бюсту Б.Хмельницького. Саме ці історичні пам’ятки необхідно було знайти учасникам гри та дати відповіді на додаткові запитання. Також велика кількість завдань була присвячена 200-річчю від Дні народження Тараса Шевченка та 360-річчю Переяславської Ради, які ми будемо святкувати у наступному році.

     Всі команди, серед яких було 107 учнів та 11 вчителів, успішно впорались із завданнями та вчасно прибули до кінцевого пункту. Звичайно, не на всі запитання їм вдалося дати вірні відповіді, але це вже стало для багатьох учнів поштовхом до подальшого вивчення історії свого рідного міста, оскільки вона не тільки цікава, а й повчальна, і може дати відповіді на багато сучасних питань.

     Підводячи підсумки гри, хочеться подякувати всім учням та вчителям, які побажали прийняти участь у цій грі, та особливо відмітити команди 9Б, 9В та 11 А класів, які набрали найбільшу кількість балів у ході змагань. Остаточну ж перемогу було вирішено віддати команді 9 Б класу (Капшук Юрій, Мікула Олександр, Близнюк Микола, Мазітов Владислав, Славченко Яна, Корнієнко Ірина, Білан Дарина, Гиренко Олександр, Метелиця Владислав, Аврамич Олександр), яка не тільки набрала найбільшу кількість балів, пройшовши обов’язкові чотири об’єкти маршруту та давши правильні відповіді на три додаткові запитання, а й подолала весь шлях від школи №7 до пам’ятника Б.Хмельницькому за 37 хвилин. Особливо хочу відзначити класного керівника 9 Б класу Павленко Ольгу Миколаївну, якій вдалося не тільки згуртувати свою команду, а й задавати високий темп на маршруті.

Хочеться також  подякувати телекомпанії «Альта», яка завітала на нашу гру та зняла відеоматеріал для випуску новин...

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер