П`ятниця, 10.04.2020, 00:13
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 279
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Новорічні свята 2015-2016

Новорічні свята 2015-2016

 

       Новий рік – це найулюбленіше свято усіх дітей. Це час довгоочікуваних подарунків та веселих  розваг. З 22 по 30 грудня традиційно в нашому навчальному закладі пройшли новорічно-різдвяні дійства для учнів 1-11 класів.

       Класоводи 1-х класів разом із своїми вихованцями та вчителем музики Дорошенко Ларисою Василівною підготували цікаві індивідуальні новорічні ранки, якими порадували своїх батьків та рідних. 

       Усі вихованці початкової ланки змогли подивитись та прийняти участь у великій театралізованій музично-хореографічній ігровій програмі «Куди подівся святий Миколай», яку підготували вихованці хореографічної студії «Каприз» під керівництвом Яреми Анжели Аркадіївни та юні актори шкільного театрального гуртка. У програмі було багато різних танців та хореографічних композицій. Глядачі дізнались про особливості новорічних та різдвяних свят у різних країнах світу, здійснивши віртуальну подорож, Усі учні мали можливість пограти в цікаві ігри та отримати солодкі призи. Особливістю програми було те, що герої спілкувались із глядачами не тільки українською мовою, а й англійською, німецькою та французькою. Наприкінці свята учні 1-4 класів отримали подарунки від Народного депутата України Олександра Онищенка.

       Вихованці 5-6 класів мали можливість прийняти участь в етнографічній театралізованій музично-ігровій програмі «Різдво в Україну іде…». Учні підготували інсценізації цікавих народних обрядів, позмагалися в іграх та послухали веселих пісень. По закінченні програми відбулася новорічна дискотека.

       Учні 7-8 класів представили на розсуд глядачів у святковій програмі «Новорічне диво» свої творчі театральні доробки та мали можливість відпочити під час веселої дискотеки.

       Для учнів 9-11 класів пройшов новорічний конкурс команд КВК. На жаль, не всі класи прийняли участь у цьому конкурсі. Комусь не вистачило часу для підготовки, а декому – гарних ідей. Сподіваємось, що наступного року команд буде більше. Перемогу у грі, за рішенням глядацького журі, здобула команда 11 Б класу. Вітаємо їх із перемогою! Також хочеться подякувати командам 9 А та 9 Б за добру підготовку та небайдуже ставлення до громадського життя школи.

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер