Понеділок, 11.12.2017, 18:14
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 210
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Презери та переможці олімпіад

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін у 2010-2011 н.р.


 

№ п/п

 

П.І.Б. учня

Клас

Предмет

П.І.Б. вчителя

Місце

1

Лисенко Катерина Андріївна

11

Іноз. мова

Мамітько О.В.

ІІ

Математика

Кушнір А.Й.

І

Біологія

Кучеренко Т.Б.

ІІ

Хімія

Прохорович Н.М.

І

2

Грушецька Тетяна Сергіївна

Математика

Кушнір А.Й.

ІІІ

Фізика

Ткаченко Т.В.

І

3

Левченко Вадим Ігорович

10А

Нім. мова

Левченко Т.В.

І

4

Гордієнко Тетяна Олександрівна

10А

Математика

Мартиненко В.Р.

ІІ

Хімія

Прохорович Н.М.

ІІ

Світова література

Гасило Н.І.

ІІІ

5

Румянцева Анастасія Володимирівна

Англійська мова

Вовкодав М.С.

І

6

Ніколаєнко Вікторія Олександрівна

Трудове навчання

Бондаренко Л.Г.

І

7

Мисловський Ігор Володимирович

11

Укр. мова та літ.

Мацкевич В.В.

І

Світова література

Лисенко В.В.

ІІ

Фізика

Вороновська Л.О.

ІІ

8

Мевша Аліна Вікторівна

Нім. мова

Проказова К.П.

ІІІ

9

Кузів Яна Василівна

Укр. мова та літ.

Казда Н.А.

І

Нім мова

Левченко Т.В.

І

10

Адаменко Максим Анатолійович

Англійська мова

Закопайло О.В.

ІІ

11

Пристай Остап Романович

Обр. мист.

Барабаш Г.М.

ІІ

12

Шацька Анастасія Олександрівна

10Б

Обр. мист.

Барабаш Г.М.

І

13

Єгорова Гера Григорівна

Обр. мист.

Барабаш Г.М.

ІІ

14

Фаль Максим Олександрович

Обр. мист.

Барабаш Г.М.

І

15

Романовський Роман Олександрович

Біологія

Кучеренко Т.Б.

І

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер