Четвер, 09.04.2020, 22:22
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 279
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Родинне свято у музеї

Родинне свято у музеї

        Одним із ефективних засобів виховання, яке сприяє всебічному розвиткові особистості школярів  є діяльність, що ґрунтується на вивченні і засвоєнні української традиційної народної культури  як суспільно-історичного явища, в якому відбився світогляд, морально-етичні і естетичні цінності українського народу. З глибокої давнини і дотепер вони слугують формуванню національного самовизначення, суспільній консолідації, гуманізації міжособистісних стосунків. А коли заходи з виховання національної ідентичності поєднати з елементами родинного виховання, то ефект від такої взаємодії буде значно більшим, оскільки родина завжди була і буде основним чинником у формуванні світогляду дитини.  Саме вихованню національної самосвідомості було присвячене родинне свято у 2 А класі, що відбулося нещодавно на території музею народної архітектури та побуту.  Отечко Людмила Григорівна, класовод 2 А класу, підготувала цікаву програму свята, яке проходило у формі квесту. Кожна родина отримала картку із зображенням одного або кількох  об’єктів музею, які необхідно було протягом години знайти та дізнатися про них якомога більше інформації. Потім кожна команда підготувала про свій об’єкт короткі розповіді, з якими виступили найменші члени родин. Усі  другокласники чудово впорались із завданням і презентували розповіді перед  батьками та однокласниками на головній площі музею. Розповіді дітей здивували батьків та вчительку, оскільки дехто так впевнено та невимушено ще ніколи не відповідав у класі. І це недивно, адже сьогодні поряд із кожною дитиною були її батьки. І кожен відчув, що разом вони – команда, якій до снаги впоратися навіть із складними завданнями. Під час свята учні та батьки дізнались багато цікавих фактів з історії та культури українського народу, історії музею народної архітектури та побуту.

     На останок хочеться зазначити, що кожне покоління робить свій вибір, шукає свої засоби виховання соціально активної, творчої особистості, тому варто відходити від традиційних форм виховної роботи та вдаватись до експериментів і пошуку чогось нового.  

      Адміністація ЗОШ І-ІІІ ст.№7, учні, класовод та батьки 2 А класу висловлюють щиру подяку НІЕЗ «Переяслав» за надану можливість провести родинне свято на території музею народної архітектури та побуту.

Заступник директора з виховної роботи К.Раковський

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер