Понеділок, 20.11.2017, 14:44
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 204
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Шкільний музей

90-ті                                                Музей Новітньої історії школи                                         2000-ні


 


Роботу над збором, систематизацією та оформленням музейних матеріалів, ремонтом та облаштування відповідного приміщення розпочато у 2004 році (музей ще офіційно не відкрито).

Експозиція музею історії школи має наступні розділи:

·          Будівництво та відкриття навчального закладу;

·          Педагогічний колектив;

·          Навчальні здобутки вихованців школи;

·          Шкільне самоврядування;

·          Спортивна слава;

·          Творчі здобутки учнів школи (театр, музика, образотворче мистецтво, хореографія та інше).

 

Окремим розділом у шкільному музеї представлено коротку історію вчителів та учнів Поліської середньої школи №1 та №2, які стали першими вчителями та учнями Переяслав-Хмельницької середньої школи №7.

  

Визначні події в історії школи:

 

2009 рік

Інна Дубович  посіла 2 місце в міському конкурсі «Маленька фея».

Команда школи виборола 1 місце в першості міста в першості міста з баскетболу.

Вихованці вокальної студії «Фортуна» (керівник Дорошенко Л.В.) та танцювального колективу «Каприз» (Ярема А.А.) посіли 2 місце в міському огляді-конкурсі художньої самодіяльності.

Учениця школи Юлія Денисюк виборола 2 місце у Всеукраїнській олімпіаді з географії.

 

2010 рік

Вихованці школи у складі баскетбольної команди вибороли 2 місце у фіналі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 1993 року народження.

Команда школи виборола 1 місце в чемпіонаті міста з настільного тенісу, присвяченого Дню міста.

Відбулася прем’єра вистави шкільного драматичного театру «Приятелі» (за оповіданням І.С.Нечуя-Левицького).

 

2011 рік

Команда «Мега-сімка» перемогла у відбірковому етапі обласного профорієнтаційного змагання-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» серед учнівських команд (капітан Влад Міранович».

Настя Тертична перемогла в обласному конкурсі «Калиновий дзвін».

  

2012 рік

Редакція шкільної газети «Акцент» (редактор Владислав Міранович та Влада Бровко) посіла 1 місце у міському конкурсі юних журналістів «Вперед, юнкор!»

Валентина Боднар виборола 2 місце в чемпіонаті міста з настільного тенісу, присвяченого Дню Перемоги.

Вероніка Тетяря посіла 2 місце в 10 міському конкурсі молодих виконавців поетичної спадщини Т.Г.Шевченка.

Команда школи виграла міськрайонний етап Всеукраїнського чемпіонату з футболу.

Колектив «Фортуна» посів 3 місце у конкурсі на краще виконання поезій Григорія Сковороди до 290 річниці від дня народження поета.

Шкільна команда посіла 2 місце в міськрайонному конкурсі КВК «Обери своє майбутнє».

Таня Гордієнко виборола 3 місце в Чемпіонаті Київської області з шахів.

Дівоча команда виборола 3 місце у фіналі чемпіонату України серед дівчат 1993 року народження.

Представники школи отримали 3 місце в міському конкурсі композицій «Квітковий калейдоскоп».

Команда школи виборола 1 місце в командній першості міста з настільного тенісу (Ігор Болтаєвський, Дмитро Дадак та Людмила Киндюк).

Команда юнаків (7-8 класи) виборола 2 місце в першості міста з легкої атлетики (4 по 100 метрів) до Дня Перемоги.

Команда юнаків (9-11 класи) виборола 2 місце в першості міста з легкої атлетики (4 по 100 метрів) до Дня Перемоги.

Станіслав Омеляненко посів 2 місце в обласних змаганнях з настільного тенісу.

Діана та Каріна Новохатько вибороли 2 місце у парних змаганнях на чемпіонаті області з настільного тенісу.

Команда школи отримала перемогу у змаганні на кубок з футболу серед збірних шкіл міста, присвяченого Дню здорового способу життя (капітан Володимир Рибак).

 

2013 рік

Аліна Карнаух (8 років) посіла перше місце в конкурсі на кращий виріб до Дня Валентина, що проводила компанія Фаберлік.

Команда юних баскетболістів (5-6 кл.) посіла 1 місце в міському змаганні.

Аня Соловей перемогла в міському конкурсі «Маленька фея».

Володимир Данилюк виборов 2 місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії (вчитель Павлик Л.А.).

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер