Четвер, 09.04.2020, 22:09
Ви увійшли як Гість - Вітаю Вас

Меню сайту
Нац.-пат виховання
Уроки мужності:
Мартиненко В.Р.
Отечко Л.Г.
Полтавець Т.В.
Дорошенко Л.В.
На допомогу учню
Опитування
Яка Ваша думка щодо поточної ситуації в Україні?
Всього відповідей: 279
Правова база
Положення про шкільну раду Положення про ЗНЗ
Правила внутрішнього розпорядку
Статут школи
Накази
І. Про результати науково-методичної роботи з обдарованими дітьми
ІІ. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами за 2014-2015 навчальний рік
Шкільна газета
№01 №02 №03 №04 №05 №06 №07 №08 №09 №10 №11 №12 №13 №14 №15 №16 №17 №18 №19 №20
Розклад 14-15 н.р.
Розклад уроків для учителів
Розклад уроків для 5-11 кл.
Розклад уроків для 1-4 кл.
Розклад факультативів
Розклад дзвінків
Розклад гуртків
Сайти друзів
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Гімназія N/A
БХТ "Джерело" N/A
Міський методкабінет N/A
Станція юних туристів
ПедПРЕСА
Вхід для вчителя
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Свято козацької звитяги

Свято козацької звитяги

 

      Кожен в Україні чув про козаків. Козак в уявленні українців – це звитяжний воїн, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України. Унікальність нашої історії полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалась наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. І щоб зв'язок між поколіннями не було втрачено,  щоб історична пам'ять зберігалась, необхідно виховувати сучасну молодь  на традиціях українського козацтва.  З цією метою вже  третій рік поспіль проходить у нашій школі 12 жовтня напередодні  Дня захисника України та українського козацтва  свято «Козацькі забави». Цього року у конкурсній програмі прийняли участь 172  учні 7-8 класів. Конкурсна програма  вже традиційно складалася із п’яти  етапів: конкурсу кашоварів «Козацький куліш»,  спортивного конкурсу козацької звитяги, інтелектуального конкурсу «Українське козацтво», конкурсу патріотичного малюнку та музичного конкурсу патріотичної пісні.

      У день проведення свята всі мали піднесений настрій: кашовари  розіклали неподалік школи вогнища, на яких приготували смачний запашний козацький куліш; юні козаки-спортсмени мірялися силами  у різноманітних спортивних змаганнях, інтелектуали шукали відповіді на історичні ребуси та тести, юні художники працювали над малюнками.

      Після закінчення перших чотирьох конкурсів усі учасники скуштували приготований кашоварами куліш і, після невеликого перепочинку, зібралися в актовому залі школи, де відбулося останнє змагання – конкурс патріотичної пісні.

      За результатами конкурсів були підведені підсумки і переможці отримали почесні грамоти. У конкурсі «Козацький куліш» перемогу святкували учні 7 Б, 8 А та 8 В класів. Спортивні змагання виявили наступних переможців: 3 місце – команда 8 Б класу, 2 місце посіли команди 7 А та 8 А класів, а перемогу святкували козачата 7 В класу.  Кращими знавцями історії козацтва стали учні 7 А та 8 Б класів.  Художній конкурс виявив одразу трьох переможців: юних художників 7 А, 8 Б та 8 В класів. У музичному конкурсі  найкращими були виступи учнів 7 А, 8 А та 8 Б класів.

      Після закінчення свята конкурсні малюнки із листами воїнам АТО і зібрана допомога (продукти харчування та теплі речі)  були передані волонтерам, які  14 жовтня вирушили на схід, щоби привітати наших захисників України та передати найщиріші вітання від учнів нашої школи – нащадків могутнього українського козацтва.

Сайт є власністю школи. Матеріали розміщені на ресурсі мають ознайомчий характер