Где заказать декоративную решетку
Перейти к содержимому

Где заказать декоративную решетку

  • автор:

Решітки з фанери, декоративні екрани на батареї, Меблеві фасади-вставки

Компанія Lazer-Style виготовить для Вас сітки — екрани на батареї з високоякісної фанери , а так само решітки вставки для меблевих фасадів.

Методом лазерного різання компанія Lazer-Style виготовляє різьблені вставки для стінових перегородок, ширм і систем вентиляції. Ми можемо запропонувати Вам безліч малюнків для різьбленого декору: Світильники, різьблені стелі, узголів’я ліжок та інші різьблені елементи для меблів .

Резные деревянные решетки от нашей компании Lazer-Style Вы можете использовать как стеновые панели и пано для декора стен.

Декоративные решетки на батареи отопления выполняются в любом размере с помощью лазерной резки, которая может с высокой точностью (погрешность 0,1 мм) вырезать любой рисунок, воплощая смелую фантазию. Изготовление решеток выполняется по проектам заказчика или подготавливается проект с помощью наших дизайнеров.

Дополнительно декоративные деревянные решетки — экраны могут быть покрыты лаком или краской производства Италии.

На сайті всі екрани — решітки для батареї прораховані і промальовані в стандартних розмірах 500*700 мм, фанера 3-3,5 мм , без фарбування . Термін виготовлення в стандартних розмірах 2-3 робочих дні.

При індивідуальному виготовленні сіток-екранів на батарей строк до 5 -ти робочих днів.

Виготовлення декоратвного екрану на батарею за індивідуальними розмірами з фарбуванням 9-12 робочих днів.

Виготовлення коробів для батарей опалення здійснюється за персональним розмірам замовника у строки 14-20 робочих днів з фарбуванням.

Наша компанія Lazer-Style працює з максимально особистим підходом до кожного замовника. За запитом Ви отримуєте безкоштовний макет і прорахунок у Ваших розмірах, у всіх можливих товщині матеріалу і кольорах фарбування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *